Komáromi érmesek Bükfürdőről

Bükön rendezték a VI. Junior Nemzetközi Ritmikus Gimnasztika Bajnokságot, ahol remekül szerepeltek a komáromi fouettés lányok. (2016.05.23)

Komáromi lányok

B kategóriában Nagy Eszter szerzett aranyérmet, Szabadidősport kategóriában Dombay Kata, Harmati Kamilla, Dózsa Janka és Bittman Nikolett, duóval Szakmári Lilla és Szigetlaki Leila állhatott a dobogó legmagasabb fokára. Ugyancsak aranyérmet érdemelt ki Hoványi Beatrix és Závoczky Réka, illetve az Anna Liszecka-Bácsi Virág-Gábor Léna és a Bajcsai Zita-Bognár Eszter-Szajkó Sára trió. Ugyanebben a kategóriában Bodó Vivien, Kapui Tamara, Aschenbrenner Fruzsina és Villám Barbara ezüstérmet hozott haza. A Feszty Árpád Általános Iskola II. korcsoportos lányai (Farkas Bianka, Molnár Nina, Kovács Dézi, Varga Eszter) szintén a második helyen végeztek, Váradi Emma, Gaál Eszter és Száraz Barbara bronzérmet vehetett át az eredményhirdetéskor.

Show kategóriában aranyminősítéssel első helyezett lett Kustán Lara, Farkas Bianka, Nehéz Nadin, Bajcsai Zita, szintén első lett a serdülő csapat (Baján Boglárka, Csere Kata, Gábor Lili, Kovács Dézi és Répási Nóra). Ezüstminősítéssel második helyen végzett Bánszegi Doroti és Bélik Eszter, míg Farkas Bianka bronzminősítéssel a dobogó harmadik fokára állhatott fel.
Edzők és a felkészítők: Polgárné Ónódi Mónika, Závoczky Georgina és Polgár Cintia.