Tatai vereség az első idei meccsen

A Tatai SE női kosárlabda csapata első idei mérkőzésén simán kikapott az ELTE Fortis együttesétől. (2021.01.04.)

Tatai női kosárlabdázók veresége

Az idei esztendő első mérkőzésén a 4-4-es mérleggel a középmezőnyben állomásozó ELTE Fortis látogatott az utolsó előtti helyen álló, első győzelmét éppen utolsó tavalyi összecsapásán arató Tatai SE ideiglenes otthonába, Bábolnára. Már az első negyedben meglehetősen hamar tisztázódtak az erőviszonyok, a vendégek majdnem háromszor annyi pontot dobva csaknem húszpontos előnyre tettek szert.

A középső két játékrész ugyan valamivel jobban sikerült tatai szempontból (a másodikat minimális különbséggel meg is nyerte Szabó Judit csapata), ám a különbség így is tovább nőtt, a záró szakaszban pedig ismét nagyra nyílt az olló a két csapat között. Megjegyzendő: a tataiaknál egyetlen játékos sem ért el kétszámjegyű pontmennyiséget. A TSE tehát papírforma-vereséget szenvedett és továbbra is a 13., utolsó előtti helyet foglalja el a tabellán.

Szabó Judit: – Látszott a kevés edzéslehetőség a játékunkon, bízom abban, hogy ha többet edzhetünk, jönni fognak az eredmények is.

Kosárlabda, amatőr női NB I., Zöld csoport, 11. forduló

Tatai SE–ELTE Fortis 40-79 (10-29, 12-11, 10-14, 8-25)

Bábolna, zárt kapuk mögött, vezette: Szőcs P., Koller I.
Tatai SE: László 6, Horváth 4, Kiss J. 2, Mohai 4, Gyöngyösi 8. Csere: Biszák 2, Varga 2, Tóth 2, Koncsár 2, Morcz 7/3, Szabó B. 1. Vezetőedző: Szabó Judit.

Az eredmény alakulása: 5. perc: 4-6, 15. p.: 13-33, 25. p.: 26-44, 35. p.: 33-63.

Forrás: kemma.hu