Kosárlabda NB I. B: TKC verte a TSE-t

Női kosárlabda NB I. B 3. fordulójában a megyei randevún a Tatabányai KC győzött Tatán. (2011.10.03.)

Tatai SE – TKC 68-83

(18-15, 12-26, 18-17, 20-25)

Tata, Vaszary-iskola, 100 néző, vezette: Kisteleki, Szőcs.
Tatai SE: Kiss Cs. 7/3, Heizer 12, Fekete 22/6, Kiss J. 2, Orsós Bogdán 16/3. Csere: Bocskor 3, Krisztián, Pálmai 2, Wolf 4, Dobsa, Szabó B. Edző: Szabó Judit.
Tatabányai KC: Sárközi 2, Izsó 5, Barha 28, Mercsényi 18, Muraközy 12. Csere: Gaál 11/9, Nagy D. 2, Vásárhelyi 4. Edző: Lukács Anikó.
Az eredmény alakulása: 5. perc: 4-8, 15. perc: 22-31, 25. perc: 33-49, 35. perc: 54-69.

Szabó Judit: - A mérkőzés előtt annak is örültünk volna, ha húsz pont alatti vereséggel megússzuk. Aztán, amikor öt-hat pontra feljöttünk a bírók általában „közbe avatkoztak” és nem az érdekünkben. Így is azt mondom, csikó csapatom bajnoki premierje miatt nincs okunk a szégyenkezésre.

Mózes Emil, a TKC szakosztály vezetője: - A mostani mérkőzésünkön is érezhető volt, hogy hétről-hétre lépünk előre összjáték terén. Amikor kellően koncentráltunk pontokat szereztünk, miként a győzelmünkkel is.