A bírók ellen nem ment

A női kosárlabda NB I. B 15. fordulójában az újonc Tatai HAC nyolcpontos vereséget szenvedett Szekszárdon. (2012.02.14.)

Szekszárd – Tatai SE

74-66 (22-28, 18-19, 12-13, 22-6)

Szekszárd, 100 néző, vezette: Prasch, Csurka.

Tatai SE: Heizer 18, Kiss Cs. 2, Orsós-Bogdán 14, Bakó 4, Fekete F. 23. Csere: Krecsmayer, Kiss J., Pálmai, Dobsa 2, Brenner 3. Edző: Szabó Judit.

Az eredmény alakulása, 5. perc: 14-13, 15. perc: 34-38, 25. perc: 46-58, 35. perc: 62-64.

Szabó Judit: - Elkeseredett vagyok. Végig vezettünk, miközben úgy éreztem, a játékvezetők a kezdő ötösünket ki akarják pontozni. A második félidőben ellenünk tizenhét büntetőt ítéltek, míg a javunkra egyet sem. Nem szeretek úgy játszani, ha nem a játék dönt. Nyerhettünk volna, ha hagyják a bírók. Nagyon-nagyon szigorúan fújtak, vagy kimondjam... Részrehajlóan. Ez a meccs nem úgy kezdődött, ahogy – sajnos – végződött. De nincs gond. Megyünk tovább, tesszük a dolgunkat.