Várható vereség Szegeden

A Grundfos Tatabánya KC NB I-es férfi kézilabdacsapata vereséget szenvedett Szegeden, ami várható is volt Európa egyik élcsapata ellen. A tatabányaiak továbbra is jó pozícióban vannak, a harmadik helyről várják a folytatást. (2015.03.31.)

FÉRFI KÉZILABDA NB I, RÁJÁTSZÁS KÖZÉPSZAKASZ, AZ 1–6. HELYÉRT

MOL-PICK SZEGED–GRUNDFOS TATABÁNYA KC 33–19 (17–9)

Szeged, 1500 néző. V: Kékes Cs., Kékes P.

SZEGED: SIERRA – PARRONDO 5, Balogh Zs. 1, Bombac 3, Zubai Sz. 1, ILYÉS 4, Vadkerti A. 2. Csere: Pásztor (kapus), Blazevic, ANCSIN 5, Garcia, Vranjes, R. PRODANOVICS 8 (2), HEGEDŰS M. 4, Fekete B., Sztojanov. Edző: Carlos Pastor

TATABÁNYA: Paul – Pásztor Á. 1, Harsányi 1, Dénes 2, KATZIRZ 3, Musavi 2, Nagy Sz. 1. Csere: BOROS (kapus), JUHÁSZ 4, Mazák 3, Boskovics 2, Bodó, Gábor M. Edző: Vladan Matics

Az eredmény alakulása. 6. perc: 5–1. 12. p.: 8–5. 19. p.: 13–5. 25. p.: 15–8. 34. p.: 19–12. 39. p.: 23–14. 46. p.: 26–16. 54. p.: 31–18 Kiállítások: 6, ill. 10 perc Hétméteresek: 4/2, ill. 1/0

Carlos Pastor: – A jó idényt futó Tatabánya érezhetően tartalékolt az április 11-i Csurgó elleni hazai mérkőzésére, ezért az eredmény nem tükrözi hűen a csapatok közötti különbséget.

Vladan Matics: – A mérkőzés örömteli eseménye, hogy valamennyi játékosom egészségesen fejezte be az összecsapás