Továbbra is élen a Grundfos

Folytatja kiváló sorozatát Bodó Richárd vezérletével (képünkön) a férfi kézilabda NB I-ben a Grundfos Tatabánya KC együttese. Ezúttal a veszélyes mezőkövesdieket verték hazai környezetben, és továbbra is az élen áll. (2015.11.18.).

GRUNDFOS TATABÁNYA KC–MEZŐKÖVESDI KC 27–24 (15–12)
Tatabánya, 750 néző. V: Bócz, Wiedemann
TATABÁNYA: MIJATOVICS – Vujovics 4, BODÓ 7, Juhász Á., Krszmancsics 3, Mazák 2, PÁSZTOR 5. Csere: Borbély (kapus), DÉNES, Katzirz 1, Szöllősi Sz. 2, Díaz 1, Crnoglovac 1, Lele, Törő 1, Vaskó. Edző: Vladan Matics
MEZŐKÖVESD: Liszkai – BENIS 5(2), Grünfelder 1, HAJDU 5, Füstös, Antal 1, Szepesi 3. Csere: HOLLÓ (kapus), RADNIG 7, Horváth L., Csirics 1, Trivkovics, Kiss R., Kovács P. 1. Edző: Skaliczky László
Az eredmény alakulása: 8. perc: 5–1. 15. p.: 10–5. 23. p.: 11–8. 27. p.: 14–10. 34. p.: 17–12. 42. p.: 20–15. 48. p.: 20–19. 53. p.: 23–20
Kiállítások: 8, ill. 6 perc
Hétméteresek: –, illetve 3/2
MESTERMÉRLEG
Vladan Matics: – Feleslegesen okoztunk szenvedést magunknak. Az első félidőben azt hittük, már elintéztünk mindent. Van nekünk két jó szélsőnk, akik azonban rutintalanok. A kínai figurát én is kedvelem, de megvan annak is az ideje… Jókor jött ez a nehéz mérkőzés, mert ráébresztett minket arra, hogy csapatnak kell maradnunk, csak akkor lehetünk sikeresek.
Skaliczky László: – A kezdeti nehézségek után rendeztük a sorainkat, és felnőttünk a feladathoz, Remélem, „hasznos" ellenfelei tudtunk lenni a Tatabányának az EHF-kupa-meccs előtt. Összességében elégedett vagyok a látottakkal.