Menetel a Grundfos

A Grundfos Tatabányai KC NB I-es férfi kézilabdacsapata újabb fontos mérkőzést húzott be. Hét góllal nyert a Pler ellen, ezzel az első osztály élén várja a folytatást. (2015.11.16.)

PLER BUDAPEST–GRUNDFOS TATABÁNYA KC 22–29 (10–19)
Pestszentlőrinci Sportcsarnok, 390 néző. V: Felhő, Öcsi
PLER: Tóth N. – Laurencz 3 (1), Oláh, Benmiloud 1, Kocsi 1, Lókodi 4 (2), Radjenovic 2. Csere: Kránitz, Boros (kapusok), Bakos 2, Nagy Sz. 3 (1), Leimeter 4 (1), Mikita, Tóth P., Bohács 2, Farkas. Edző: Hutvágner István
TATABÁNYA: MIJATOVIC – Vaskó 2, KRSMANCIC 8, Mazák 1, Juhász, Bodó 2, VUJOVICS 7 (2). Csere: Borbély (kapus), Katzirz, Lele 3, Gábor, Pásztor 2 (1), Crnoglavac 1, Diaz 3, Törő. Edző: Vladan Matics
Az eredmény alakulása. 9. perc: 2–5. 20. p.: 4–11. 24. p.: 6–15. 39. p.: 11–23. 47. p.: 15–25. 54. p.: 19–29
Kiállítások: 12, ill. 10 perc
Hétméteresek: 9/5, ill. 2/2

Hutvágner István: – Az első félidő meghatározta a végeredményt, a másodikban tisztességgel tettük a dolgunkat.
Vladan Matics: – Pár játékosom hiányzott, de a csapat mindent megtett, hogy ne érezzük a hiányukat.