Megerősített harmadik hely

Újabb nagyon értékes két ponttal gazdagodott a Grundfos Tatabánya KC NB I-es férfi kézilabdacsapata. Ezúttal a jó képességű Gyöngyös otthonában aratott magabiztos győzelmet. (2014.12.15.)

GYÖNGYÖS–GRUNDFOS TATABÁNYA KC 21–25 (10–14) Gyöngyös, 700 néző. V: Kékes Cs., Kékes P. GYÖNGYÖS: Tamási – Szalafai, Marczinkó 3, Bakos Gy. 3 (2), Sándor Á., Varsandán M. 1, Iváncsik Á. 2. Csere: HUDÁK, Holló Márk (kapusok), Simon B. 1, NAGY B. 5 (2), Czina, DEBRECZENI 5, KOLLER, Tóth Á. 1. Edző: Gulyás István TATABÁNYA: PAUL – Pásztor Á., Boskovics 3, Diaz 1, Mousavi 4, BODÓ 7, Törő 3. Csere: Babasafari (kapus), KATZIRZ 1, DÉNES, HARSÁNYI 5 (4), Juhász Á. 1, Mazak. Edző: Matics Vladan Az eredmény alakulása. 6. perc: 2–3. 12. p.: 5–5. 18. p.: 5–9. 24. p.: 7–12. 36. p.: 12–16. 42. p.: 13–16. 48. p.: 15–20. 54. p.: 19–24 Kiállítások: 6, ill. 8 perc Hétméteresek: 7/4, ill. 4/4 Gulyás István: – Az első félidei gyenge támadó játékunk meghatározta a mérkőzés végkimenetelét, a Tatabánya van olyan jó csapat, hogy ezzel tudott élni. Matics Vladan: – Harcos mérkőzés volt, ilyen védekezéssel és kapus teljesítménnyel egyetlen csapattól sem kell tartanunk.