Kézilabda: Lele súlyosan megsérült

Csurgón rendeztek a hétvégén felkészülési kézilabdatornát, amelyen részt vett a Carbonex KC csapata. 4. helyen végeztek a tatabányaiak, az együttesben Lele Ákos súlyos sérülést szenvedett. (2008.09.01.)

Öt NB I-es gárda és az NB I. B-ben bajnokaspiráns Ferencváros küzdött a helyezésekért. Az első mérkőzésen a Csurgó 31-24-re verte a Százhalombatta csapatát. A tatabányaiak első mérkőzésükön nyertek a Füzesi Ferenc edző vezette Komló ellen.

Tatabánya Carbonex KC - Komló 27-19 (13-9)

A tatabányai gólszerzők: Lele 6, Szögi, Szöllősi 5-5, Munkácsy 4/3, Ferenczi 3, Visy 2, Serfel, Kanyó Bence 1-1.

A Carbonex játékát kitűnő védekezés és remek kapusteljesítmény jellemezte.

A mérkőzés során az edző páros (Marosi László és Debre Viktor) mindent variációt kipróbált, a gyors és eredményes játék érdekében. Sajnos, a két könnyebben sérült játékos (Halász és Savic) nélkül kellett szerepelni a tornán.

A döntőbe jutásért a Fradi ellen semmi nem sikerült. A fővárosiak 35-31-re győztek

A harmadik helyért a Százhalombatta ellen is kikapott a tatabányai gárda 35-25-re.

Lele Ákos úgy nézz ki komolyabb bokasérülést szenvedett a mérkőzésen. Valószínűleg bokaszalag-szakadása van a kiváló kézilabdázónak.

Carbonex KC- Százhalombatta 25-35

Nyolc játékossal állt ki a Tatabánya a bronzmérkőzésen, s a második félidő 10. percéig bírta erővel akkor még vezettek, de utána elfogyott az erő.

Szögi, Lele, Kiss, Halász és Savic. Ez a sérültek listája, nélkülük kellett játszania a Carbonex KC-nek. A negyedik helyen végzett a Tatabánya, 5. a Győr, 6. a Komló. A tornát a Fradi nyerte, amely a fináléban 30-29-re verte a csurgóiakat.  csapata lett, akik legyőzték a Komló gárdáját a mai első mérkőzésen

A torna legjobb játékosa címet Lele Ákos érdemelte ki.