Jól kezdett a Grundfos

A férfi kézilabda NB I. első fordulójában a Grudfos Tatabánya KC remek játékkal győzte le a Pler Budapest csapatát. Bodó Richárd (képünkön) ismét remekül játszott. (2015.08.29.)

GRUNDFOS TATABÁNYA KC–PLER BUDAPEST 32–22 (18–9)

Tatabánya, 700 néző. V: Janáky, Temesi

TATABÁNYA: R. MIJATOVICS – KRSZMANCSICS 6, Szöllősi Sz. 1, Katzirz 1, Dénes J., Harsányi G. 2 (1), Pásztor Á. 3. Csere: Borbély (kapus), BODÓ 5, Törő, Mazák 2, Juhász Á. 2, Lele 2, Díaz 2, VUJOVICS 6 (1), Vaskó. Edző: Vladan Matics

PLER: Kránitz – Bujdosó, Leimeter 2, Bakos 1 (1), Kocsi 1, LÓKODI 6, B. Radjenovics 3. Csere: Tóth N. (kapus), Benmiloud 2, Nagy Sz. 1, Oláh T. 2, TÓTH P. 3, Laurencz 1, Bohács. Edző: Hutvágner István

Az eredmény alakulás. 6. perc: 3–4. 13. p.: 8–5. 19. p.: 11–6. 25. p.: 14–6. 32. p.: 19–9. 38. p.: 20–13. 49. p.: 26–19. 53. p.: 29–19

Kiállítások: 12, ill. 10 perc

Hétméteresek: 3/2, ill. 1/1

Vladan Matics: – Ilyen mérkőzésre számítottam, gyakorlatilag húsz perc alatt eldöntöttük. Örülök, hogy sok szép pillanata volt a találkozónak. Tudjuk, minden kezdet nehéz, de mi jók vagyunk, még jobbak leszünk.

Hutvágner István: – Elismerés illeti a Tatabányát, otthonában nem lehettek vérmes reményeink. Néha így is elégedett voltam csapatom játékával.