Kajak-kenu Vidék Bajnokság

Átok ül az idei évben a sukorói pályán. A három verseny közül egyen sem volt ideális vízfelület. A nyolcvan méteres parti betonfalon átcsaptak a hullámok. Ezért a hétvégén több alkalommal szüneteltek a futamok, majd alig, hogy újra indultak, ismét leállították a versenyt. (2017.07.06)

Kajak-kenu vidékbajnokság 2017

Szinte nem volt futam borulás nélkül a kajak-kenu vidék bajnokságon. Szombaton és vasárnap már a húsz-harminc centiméteres hullámok is nyugodt víznek számítottak. A versenyre hatvanhét egyesület háromezer kétszáz nevetést adott le. Az indított futamok száma kétszáznyolcvannégy volt.
A Vértesi Erőmű S. E. hatvanegy nevezést adott le, nagy csatákat vívtak versenyzőink. Közülük  a 3x500 méteres váltó szerepet legsikeresebben, mintegy fél méterrel nyerte meg futamát. Mester Balázs volt a befejező ember, neki sikerült jobban a hajrá.

K1 Férfi Serdülő U15-U16. 3x200m