A labdarúgó NB II, Nyugati csoport küzdelmeinek 6. fordulójában az FC Tatabánya 1-1-re mérkőzött a mezőny egyik legjobb csapata, a Pécsi MFC ellen. (2008.08.13.)

PÉCSI MFC–FC TATABÁNYA
2–2 (1–1)

Pécs, 1000 néző. Vezette: Németh Á. (Szalai Z., Márton Zs.)
PÉCS: Herbert – Simonfalvi, Szabados, Lantos, Törtei – Nagy O. (Szabó N., 38.), Berdó, Sipos J., Koplárovics – Fónai (Gulyás M., a szünetben), Lovrencsics (Nagy A., 81.)
Vezetőedző: Róth Antal
TATABÁNYA: Dénes – Almási, Vámosi, Nagy Cs. (Nagy R., 86.), Gellér – Kollár, Vass N., Farkas V., Béres F. – Faragó B. (Kertész, 65.), Flores (Jakab, 82.)
Vezetőedző: Octavio Zambrano

Gólszerző: Koplárovics (1–0) a 18., Kollár (1–1) a 28., Gellér (1–2) a 68., Gellér (öngól, 2–2) a 73. percben.
A tatabányaiak bátran futballoztak, és a kár a győzelmet is megszerezhették volna. Balszerencsés körülmények között egyenlített a Pécs.