Birkózás: Remeklés Karcagon

Karcagon rendezték meg a serdülő kötöttfogású országos bajnokságot, amelyen a tatabányai Majer Ferenc arany-, míg Kósa Dániel bronzérmet szerzett. Felvételünkön Katona Géza (középen) a TSC-s sikerbirkózókkal(2008.12.15.)

A korosztály legnagyobb megmérettetésén 40 egyesület közel 170 birkózója lépett a szőnyegre Karcagon. Nagy sikerekkel zárta a Tatabányai SC. Birkózó szakosztálya az év utolsó jelentős versenyét, a serdülők országos bajnokságát.

A tatabányaiak titkos esélyesem Majer Ferenc valóra váltotta a klub álmait, és az elmúlt évek több dobogós magyar bajnoki helyezését váltotta aranyéremre, ezzel megszerezve élete első országos  bajnoki címét.

Fecó fantasztikus birkózással, 6 győztes mérkőzéssel vívta ki az aranyat 17 induló közül!

Kósa Dani is minden dicséretet megérdemelve, 4 győzelemmel és egy vereséggel a nagyon előkelő 3. helyen végzett. Csupán a későbbi bajnoktól szenvedett vereséget.

Dani a legnépesebb súlycsoportban 24 induló közül harcolta ki a bronzérmet !